Fatih Beceren'nin

GELİŞTİRDİĞİ OYUNLAR

EN / TR
 


 
Mesih

İnanç üzerine bir simülasyon

Yeni bir inanç doğdu ve bunu yaymak için sen seçildin. İnsanlığın senden ve sözlerinden nefret etmek için hep bir sebebi olacak, yapman gereken sözlerin, mucizelerin kullanmak ve inancın üzerinde yaptığın geliştirmelerin ile dinini tüm dünyaya inandırmak. Nefretlerini kazanmadan insanlar ile konuşmalı, şehirleri gezmeli ve mucizelerin ile yanlışları düzeltmelisin.

Mısır, Kudüs ya da Roma'dan başlayacağın seyahatinde yüzlerce hikaye ve kişi ile karşılaşacak, inancını tüm dünyaya yaymaya çalışırken yirmi farklı sondan birine ulaşacaksın.

Mesih, inanç oluşturmak, geliştirmek ve dünyaya yaymak üzerine bir simülasyon ve rol yapma oyunudur.

Simülasyon Oyunu
Monarşi

Bir hükümdarlık macerası

Monarşi'de hüküm verebilecek tek kişi sensin! Tahtta olduğun sürede herkesin senden istekleri olacak, her seçim devletinin başka bir gücünü etkileyecek, tahtı kaybetmemek için dengeyi korumalısın!

Tahtının yanında topraklarını korumak içinde kararlar vermen gerekecek, İstanbul'un Fethi, Termopylae Muharebesi, Niğbolu Muharebesi, Deligrad Savaşı ve Alaşehir Kuşatması gibi tarihten gerçek savaşların taktiklerinin basitleştirilmiş halleri ile bir komutan olarak hükümler vererek fetihler yapacaksın.

Monarşi, hükümdarlık temelli bir rol yapma oyunudur.

Rol Yapma Oyunu
Başkanlar

Minimal bir başkanlık deneyimi

Kaç yıl başta kalabilirsin?

Halkın vereceğin kararları bekliyor! Generaller, din adamları, müttefikler ve düşmanlar, hepsinin bitmek bilmeyen isteklerini cevaplarken iktidarındaki dengeyi kaybetme!

Bir başkan olarak, iktidarını kaybetmemek için vurdumduymaz, hoşgörülü, acımasız ya da sevgi dolu kararlar vermen gerekecek, bir sonraki kararının sonuçlarını iyi düşünerek, seçimlerini buna göre yapmalı ve iktidarda kaldığın süreyi uzatmalısın, başkanlığın boyunca ittifaklar, hainler ve hatta gizemli misafirler ile uğraşacak ve pek çok farklı sona ulaşacaksın!

Başkanlar ülke yönetimi üzerine bir rol yapma oyunudur.

Rol Yapma Oyunu
Hermes: Kayıp

Kelimelerin korkutucu gücü

Hermes: Kayıp'ta senin seçimlerin onun kaderi olacak, gerçek olaylardan esinlenerek kurgulanmış hikayesinde gönderdiğiniz mesajlar ile konuştuğunuz kişi onlarca farklı sondan birine ulaşacak! Telefonunuzun diğer ucunda hafızasını kaybetmiş ve nerede olduğunu bilmeyen biri var ve konuşabildiği tek kişi sizsiniz!

Hermes'te verdiğiniz kararlar konuştuğunuz karakterin üzülmesine, mutlu olmasına, yaralanmasına ya da hayatını kaybetmesine sebep olabilir! Tıpkı hayat gibi hiç bir seçimin geri dönüşü yoktur!

Hermes: Kayıp yazı temelli bir korku-macera oyunudur.

Rol Yapma Oyunu